TM050XYSP02

| panel Model | TM050XYSP02 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 540×960 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM050XYSP02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 61.96×110.16 mm |
| Obrys | 64.96×117.96 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | , CIE1931 70% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Suggest OTM9608A, OTM9605, NT35516, NT35517, HX8389-B, RM68191, ILI9807 |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM050XYSP02.
TIANMA TM050XYSP02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM050XYSP02 nebo podrobné specifikace TIANMA TM050XYSP02 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM050XYSP02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050XYSP02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM050XYSP02 nebo podrobné specifikace TIANMA TM050XYSP02 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM050XYSP02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM050XYSP02"
- TIANMA TM050XYSP02
- Datasheet TM050XYSP02
- Obrázek TM050XYSP02
- Cena TM050XYSP02
- Distributor TM050XYSP02

