TM050XYHP01

| panel Model | TM050XYHP01 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 540×960 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM050XYHP01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 61.965×110.16 mm |
| Obrys | 64.965×117.96 mm |
| Povrch | Without Polarizer |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | , CIE1931 70% |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td); 35 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Suggest OTM9608A, OTM9605A, NT35516, NT35517, HX8389-B |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM050XYHP01.
TIANMA TM050XYHP01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM050XYHP01 nebo podrobné specifikace TIANMA TM050XYHP01 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM050XYHP01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050XYHP01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM050XYHP01 nebo podrobné specifikace TIANMA TM050XYHP01 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM050XYHP01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM050XYHP01"
- TIANMA TM050XYHP01
- Datasheet TM050XYHP01
- Obrázek TM050XYHP01
- Cena TM050XYHP01
- Distributor TM050XYHP01

