TA095QQH10
| panel Model | TA095QQH10 |
|---|---|
| panel Brand | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,0.95 inch, 180×120 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TA095QQH10 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Klíčová slova Desc. | TDO 0.95 inch LCD display, small square screen, low temperature screen, OLED display, high resolution |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Panelové složení | OLED |
| Rozlišení | 180×120 |
| Poměr stran | 15:10 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 20.03 (W) × 13.36 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 22.23 (W) × 18.32 (H) mm |
| Max. Hloubka | 0.75 mm |
| LC Family | TN |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 350 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Barvy Částka | 16.7M |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | SPI |
| Rozbočovací kolíky | 30 Pins |
| Dotykový panel | Without |
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií White Brand TA095QQH10.
White Brand TA095QQH10 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand TA095QQH10 nebo podrobné specifikace White Brand TA095QQH10 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand TA095QQH10 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
White Brand TA095QQH10 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand TA095QQH10 nebo podrobné specifikace White Brand TA095QQH10 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand TA095QQH10 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TA095QQH10"
- White Brand TA095QQH10
- Datasheet TA095QQH10
- Obrázek TA095QQH10
- Cena TA095QQH10
- Distributor TA095QQH10
