TA055FHV02
| panel Model | TA055FHV02 |
|---|---|
| panel Brand | White Brand |
| descrition | AM-OLED ,5.5 inch, 1080×1920 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| TA055FHV02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > Graphic OLED Display |
| Klíčová slova Desc. | new product 5.5 inch high resolution 1080*1920 smart phone oled display with HDMI interface |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | AMOLED Display Panel |
| Panelové složení | OLED |
| Rozlišení | 1080×1920 |
| Poměr stran | 9:16 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 68.3 (W) × 121.42 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 70.66 (W) × 128.36 (H) mm |
| Max. Hloubka | 0.74 mm |
| Jas | 300 (Typ.) |
| Šedá hloubka | 8-bit |
| Barvy Částka | 16.7M |
| Ovladač | W/O RAM |
| Typ rozhraní | MIPI |
| Rozbočovací kolíky | 40 Pins |
| Dotykový panel | PCAP |
| Provozní teplota. | -20 ~ 60 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií White Brand TA055FHV02.
White Brand TA055FHV02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand TA055FHV02 nebo podrobné specifikace White Brand TA055FHV02 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand TA055FHV02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
White Brand TA055FHV02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand TA055FHV02 nebo podrobné specifikace White Brand TA055FHV02 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand TA055FHV02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TA055FHV02"
- White Brand TA055FHV02
- Datasheet TA055FHV02
- Obrázek TA055FHV02
- Cena TA055FHV02
- Distributor TA055FHV02
