TA014XXX01-B
| panel Model | TA014XXX01-B |
|---|---|
| panel Brand | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.39 inch, 400×400 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TA014XXX01-B Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Klíčová slova Desc. | round amoled 400x400 for 1.39 inch amoled module screen |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD, Circular LCD |
| Panelové složení | OLED |
| Rozlišení | 400×400 |
| Poměr stran | 1:1 (W:H) |
| Form Factor | Flat Circular |
| Aktivní oblast | 35.4 (W) × 35.4 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 38.6 (W) × 40.5 (H) mm |
| Max. Hloubka | 0.67 mm |
| LC Family | VA Family |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 300 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 10000:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Barvy Částka | 16.7M |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | MIPI |
| Rozbočovací kolíky | 20 Pins |
| Dotykový panel | PCAP |
| Provozní teplota. | -20 ~ 60 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií White Brand TA014XXX01-B.
White Brand TA014XXX01-B jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand TA014XXX01-B nebo podrobné specifikace White Brand TA014XXX01-B nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand TA014XXX01-B na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
White Brand TA014XXX01-B jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand TA014XXX01-B nebo podrobné specifikace White Brand TA014XXX01-B nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand TA014XXX01-B na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TA014XXX01-B"
- White Brand TA014XXX01-B
- Datasheet TA014XXX01-B
- Obrázek TA014XXX01-B
- Cena TA014XXX01-B
- Distributor TA014XXX01-B
