TA010QQH10
| panel Model | TA010QQH10 |
|---|---|
| panel Brand | White Brand |
| descrition | AM-OLED ,0.79 inch, 180×120 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| TA010QQH10 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > Graphic OLED Display |
| Klíčová slova Desc. | 0.8 inch small smart watch square oled display spi interface |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | AMOLED Display Panel |
| Panelové složení | OLED |
| Rozlišení | 180×120 |
| Poměr stran | 15:10 (W:H) |
| Form Factor | Flat Circular |
| Aktivní oblast | 20.03 (W) × 13.36 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 22.23 (W) × 18.32 (H) mm |
| Max. Hloubka | 0.75 mm |
| Jas | 350 (Typ.) |
| Šedá hloubka | 8-bit |
| Barvy Částka | 16.7M |
| Ovladač | RM67160 |
| Typ rozhraní | SPI |
| Rozbočovací kolíky | 30 Pins |
| Dotykový panel | Without |
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -40 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií White Brand TA010QQH10.
White Brand TA010QQH10 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand TA010QQH10 nebo podrobné specifikace White Brand TA010QQH10 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand TA010QQH10 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
White Brand TA010QQH10 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand TA010QQH10 nebo podrobné specifikace White Brand TA010QQH10 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand TA010QQH10 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TA010QQH10"
- White Brand TA010QQH10
- Datasheet TA010QQH10
- Obrázek TA010QQH10
- Cena TA010QQH10
- Distributor TA010QQH10
