S080XG04H

| panel Model | S080XG04H |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S080XG04H Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 162.048×121.536 mm |
| Obrys | 183×141 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S9P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/10.0/18.9/-7.8V (Typ)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S080XG04H.
CDTECH S080XG04H jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S080XG04H nebo podrobné specifikace CDTECH S080XG04H nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S080XG04H na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S080XG04H jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S080XG04H nebo podrobné specifikace CDTECH S080XG04H nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S080XG04H na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S080XG04H"
- CDTECH S080XG04H
- Datasheet S080XG04H
- Obrázek S080XG04H
- Cena S080XG04H
- Distributor S080XG04H
