S088WX03

| panel Model | S088WX03 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1280×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S088WX03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 216.96×54.24 mm |
| Obrys | 229.66×67.5×6.2 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 700:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 62% |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 4S9P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/11/20/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S088WX03.
CDTECH S088WX03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S088WX03 nebo podrobné specifikace CDTECH S088WX03 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S088WX03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S088WX03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S088WX03 nebo podrobné specifikace CDTECH S088WX03 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S088WX03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S088WX03"
- CDTECH S088WX03
- Datasheet S088WX03
- Obrázek S088WX03
- Cena S088WX03
- Distributor S088WX03

