S080SV03H

| panel Model | S080SV03H |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S080SV03H Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 162×121.5 mm |
| Obrys | 183×141×6.4 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 6/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S9P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/10.4/15.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S080SV03H.
CDTECH S080SV03H jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S080SV03H nebo podrobné specifikace CDTECH S080SV03H nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S080SV03H na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S080SV03H jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S080SV03H nebo podrobné specifikace CDTECH S080SV03H nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S080SV03H na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S080SV03H"
- CDTECH S080SV03H
- Datasheet S080SV03H
- Obrázek S080SV03H
- Cena S080SV03H
- Distributor S080SV03H

