Přehled
Specifikace
S080XG04H

S080XG04H Základní informace
| panel Model | S080XG04H |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S080XG04H Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
S080XG04H Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 160 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.05275×0.15825 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.15825×0.15825 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 162.048×121.536 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 164.8×124.3 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 183×141 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 6.15 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
S080XG04H optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 1000 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.288; Wy:0.326 |
| Bílá variace | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
S080XG04H elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
S080XG04H podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 3S9P |
| Tvar lampy | Array |
| Doba životnosti lampy | 30K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 9.6/9.9V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 540/585mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
S080XG04H rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/10.0/18.9/-7.8V (Typ)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Typ rozhraní | FPC |
