S035Q01

| panel Model | S035Q01 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S035Q01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 70.08×52.56 mm |
| Obrys | 76.9×64×3.3 mm |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 25/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CMOS/TTL (1 ch, 8-bit) , 54 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S035Q01.
CDTECH S035Q01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S035Q01 nebo podrobné specifikace CDTECH S035Q01 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S035Q01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S035Q01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S035Q01 nebo podrobné specifikace CDTECH S035Q01 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S035Q01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S035Q01"
- CDTECH S035Q01
- Datasheet S035Q01
- Obrázek S035Q01
- Cena S035Q01
- Distributor S035Q01

