S035Q08-1-T

| panel Model | S035Q08-1-T |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S035Q08-1-T Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 70.08×52.56 mm |
| Obrys | 76.9×64×4.4 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 61% |
| Doba odezvy | 8/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | 8/9/16/18-bit 6800/8080 parallel, 6/9/16/18-bit RGB, SPI , 60 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/3.3V (Typ.)(VCI/VDDIO) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S035Q08-1-T.
CDTECH S035Q08-1-T jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S035Q08-1-T nebo podrobné specifikace CDTECH S035Q08-1-T nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S035Q08-1-T na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S035Q08-1-T jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S035Q08-1-T nebo podrobné specifikace CDTECH S035Q08-1-T nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S035Q08-1-T na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S035Q08-1-T"
- CDTECH S035Q08-1-T
- Datasheet S035Q08-1-T
- Obrázek S035Q08-1-T
- Cena S035Q08-1-T
- Distributor S035Q08-1-T

