S035V01-T

| panel Model | S035V01-T |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S035V01-T Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 53.28×71.04 mm |
| Obrys | 64×85 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 4S2P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CPU/RGB , 61 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/3.3V (Typ.)(VCC/IOVCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S035V01-T.
CDTECH S035V01-T jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S035V01-T nebo podrobné specifikace CDTECH S035V01-T nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S035V01-T na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S035V01-T jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S035V01-T nebo podrobné specifikace CDTECH S035V01-T nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S035V01-T na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S035V01-T"
- CDTECH S035V01-T
- Datasheet S035V01-T
- Obrázek S035V01-T
- Cena S035V01-T
- Distributor S035V01-T

