Přehled
Specifikace
S035Q01

S035Q01 Základní informace
| panel Model | S035Q01 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S035Q01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
S035Q01 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 115 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Hmotnost | 28g (Typ.) |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 72.7×55.2 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 76.9×64 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.1±0.2 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
S035Q01 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 25/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Bílá variace | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
S035Q01 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Driver IC | COG Built-in NV3035 |
S035Q01 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 6S1P |
| Tvar lampy | 1 string |
| Doba životnosti lampy | 25K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 19.2/19.8V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 384/495mW (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
S035Q01 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | CMOS/TTL (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.)(VDD) |
| Typ rozhraní | FPC |
