LC320EUA-KEF1

| panel Model | LC320EUA-KEF1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC320EUA-KEF1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní plocha (mm) | 698.4 × 392.85 (H×V) |
| Obrys (mm) | 715.8 × 423.03 × 32.2 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Léčba | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Luminance | 360 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1400 : 1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Odezva | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Dobrý pohled na | Symmetry |
| Pracovní režim | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Barevná hloubka | 1.06B 68% (CIE1931) |
| Podsvícení | WLED , 50K hours , With LED Driver |
| Hmotnost | 5.00/5.50Kgs (Typ./Max.) |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | EPI , Connector , 100 pins |
| Napájecí zdroj | 12.0V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LC320EUA-KEF1.
LG Display LC320EUA-KEF1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC320EUA-KEF1 nebo podrobné specifikace LG Display LC320EUA-KEF1 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC320EUA-KEF1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320EUA-KEF1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC320EUA-KEF1 nebo podrobné specifikace LG Display LC320EUA-KEF1 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC320EUA-KEF1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LC320EUA-KEF1"
- LG Display LC320EUA-KEF1
- Datasheet LC320EUA-KEF1
- Obrázek LC320EUA-KEF1
- Cena LC320EUA-KEF1
- Distributor LC320EUA-KEF1

