LC320DXY-SLA2

| panel Model | LC320DXY-SLA2 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC320DXY-SLA2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 1366(RGB)×768 [WXGA] |
| Aktivní oblast | 697.685(H)×392.256(V) mm |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Zobrazit směr | Symmetry |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Podpora barvy | 16.7M |
| Hmotnost | - |
| Snímková frekvence | 60Hz |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Dim. | - |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Doba odezvy | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pracovní režim | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zdroj světla | No B/L |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhraní | 30 pins LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector |
| Zdroj napájení | 12.0V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LC320DXY-SLA2.
LG Display LC320DXY-SLA2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC320DXY-SLA2 nebo podrobné specifikace LG Display LC320DXY-SLA2 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC320DXY-SLA2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXY-SLA2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC320DXY-SLA2 nebo podrobné specifikace LG Display LC320DXY-SLA2 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC320DXY-SLA2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LC320DXY-SLA2"
- LG Display LC320DXY-SLA2
- Datasheet LC320DXY-SLA2
- Obrázek LC320DXY-SLA2
- Cena LC320DXY-SLA2
- Distributor LC320DXY-SLA2
