LC320DXY-SKA9

| panel Model | LC320DXY-SKA9 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC320DXY-SKA9 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní plocha (mm) | 697.685 × 392.256 (H×V) |
| Obrys (mm) | 715 × 411 × 1.3 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Léčba | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Luminance | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 1200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Odezva | 7 (Typ.)(G to G) ms |
| Dobrý pohled na | Symmetry |
| Pracovní režim | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Tloušťka skla | - |
| Transmisivita | 6.19% (Typ.)(with Polarizer) |
| Barevná hloubka | 16.7M |
| Podsvícení | No B/L |
| Hmotnost | 0.86/0.91Kgs (Typ./Max.) |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 30 pins |
| Napájecí zdroj | 12.0V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LC320DXY-SKA9.
LG Display LC320DXY-SKA9 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC320DXY-SKA9 nebo podrobné specifikace LG Display LC320DXY-SKA9 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC320DXY-SKA9 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXY-SKA9 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC320DXY-SKA9 nebo podrobné specifikace LG Display LC320DXY-SKA9 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC320DXY-SKA9 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LC320DXY-SKA9"
- LG Display LC320DXY-SKA9
- Datasheet LC320DXY-SKA9
- Obrázek LC320DXY-SKA9
- Cena LC320DXY-SKA9
- Distributor LC320DXY-SKA9

