LC320DXY-SLA8

| panel Model | LC320DXY-SLA8 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC320DXY-SLA8 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 1366(RGB)×768 , WXGA |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Oblast zobrazení | 697.685(W)×392.256(H) mm |
| Otevření obruby | - |
| Velikost obrysu | 715(W)×411(H) ×1.2(D) mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 1100:1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Doba odezvy | 7 (Typ.)(G to G) |
| Hloubka skla | - |
| Transmisivita | 5.98% (Typ.)(with Polarizer) |
| Barvy displeje | 16.7M 75% (CIE1931) |
| Typ lampy | No B/L |
| Frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Hmotnost panelu | 0.86/0.91Kgs (Typ./Max.) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins , Connector |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LC320DXY-SLA8.
LG Display LC320DXY-SLA8 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC320DXY-SLA8 nebo podrobné specifikace LG Display LC320DXY-SLA8 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC320DXY-SLA8 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXY-SLA8 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC320DXY-SLA8 nebo podrobné specifikace LG Display LC320DXY-SLA8 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC320DXY-SLA8 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LC320DXY-SLA8"
- LG Display LC320DXY-SLA8
- Datasheet LC320DXY-SLA8
- Obrázek LC320DXY-SLA8
- Cena LC320DXY-SLA8
- Distributor LC320DXY-SLA8

