C070SWP2

| panel Model | C070SWP2 |
|---|---|
| panel Brand | IVO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| C070SWP2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 153.6×86.64 mm |
| Obrys | 162.35×97.89×1 mm |
| Povrch | Without Polarizer |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Driver IC | Suggest NT39416Q + NT52001 |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií IVO C070SWP2.
IVO C070SWP2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list IVO C070SWP2 nebo podrobné specifikace IVO C070SWP2 nebo jiných LCD IVO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora IVO C070SWP2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
IVO C070SWP2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list IVO C070SWP2 nebo podrobné specifikace IVO C070SWP2 nebo jiných LCD IVO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora IVO C070SWP2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "C070SWP2"
- IVO C070SWP2
- Datasheet C070SWP2
- Obrázek C070SWP2
- Cena C070SWP2
- Distributor C070SWP2

