C070VTN02.0

| panel Model | C070VTN02.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| C070VTN02.0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 152.4×91.44 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Doba odezvy | 12/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO C070VTN02.0.
AUO C070VTN02.0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO C070VTN02.0 nebo podrobné specifikace AUO C070VTN02.0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO C070VTN02.0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO C070VTN02.0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO C070VTN02.0 nebo podrobné specifikace AUO C070VTN02.0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO C070VTN02.0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "C070VTN02.0"
- AUO C070VTN02.0
- Datasheet C070VTN02.0
- Obrázek C070VTN02.0
- Cena C070VTN02.0
- Distributor C070VTN02.0
