C070SWT8-0

| panel Model | C070SWT8-0 |
|---|---|
| panel Brand | IVO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| C070SWT8-0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 154.21×85.92 mm |
| Obrys | 162.5×95.7×1 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Driver IC | Suggest HX828-A01 + HX8696-A |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií IVO C070SWT8-0.
IVO C070SWT8-0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list IVO C070SWT8-0 nebo podrobné specifikace IVO C070SWT8-0 nebo jiných LCD IVO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora IVO C070SWT8-0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
IVO C070SWT8-0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list IVO C070SWT8-0 nebo podrobné specifikace IVO C070SWT8-0 nebo jiných LCD IVO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora IVO C070SWT8-0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "C070SWT8-0"
- IVO C070SWT8-0
- Datasheet C070SWT8-0
- Obrázek C070SWT8-0
- Cena C070SWT8-0
- Distributor C070SWT8-0

