Přehled
Specifikace
C070SWP2

C070SWP2 Základní informace
| panel Model | C070SWP2 |
|---|---|
| panel Brand | IVO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| C070SWP2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
| Poznámky | 6/10 chips |
C070SWP2 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 134 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.064×0.1805 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.192×0.1805 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Povrch | Without Polarizer |
| Aktivní oblast | 153.6×86.64 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 162.35×97.89 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.0±0.1 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
C070SWP2 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Transmisivita | 5.2% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
C070SWP2 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Driver IC | Suggest NT39416Q + NT52001 |
C070SWP2 podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
