UG-7232TMWAG02

| panel Model | UG-7232TMWAG02 |
|---|---|
| panel Brand | WiseChip |
| descrition | PM-OLED ,0.48 inch, 72×32 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| UG-7232TMWAG02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 11.212×4.972 mm |
| Obrys | 14.9×11.29×1.31 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Typ.) |
| Barvy displeje | Mono(White) |
| Úhel pohledu | |
| Signální rozhraní | I²C , 8 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/12.0V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií WiseChip UG-7232TMWAG02.
WiseChip UG-7232TMWAG02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list WiseChip UG-7232TMWAG02 nebo podrobné specifikace WiseChip UG-7232TMWAG02 nebo jiných LCD WiseChip, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora WiseChip UG-7232TMWAG02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
WiseChip UG-7232TMWAG02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list WiseChip UG-7232TMWAG02 nebo podrobné specifikace WiseChip UG-7232TMWAG02 nebo jiných LCD WiseChip, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora WiseChip UG-7232TMWAG02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "UG-7232TMWAG02"
- WiseChip UG-7232TMWAG02
- Datasheet UG-7232TMWAG02
- Obrázek UG-7232TMWAG02
- Cena UG-7232TMWAG02
- Distributor UG-7232TMWAG02

