UG-7232TMWAG03

| panel Model | UG-7232TMWAG03 |
|---|---|
| panel Brand | WiseChip |
| descrition | PM-OLED ,0.48 inch, 72×32 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| UG-7232TMWAG03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 11.212×4.972 mm |
| Obrys | 14.9×8.16×1.3 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Min.) |
| Barvy displeje | Mono(White) |
| Úhel pohledu | |
| Driver IC | COG Built-in SSD1309 |
| Signální rozhraní | SPI , 9 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/13.0V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií WiseChip UG-7232TMWAG03.
WiseChip UG-7232TMWAG03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list WiseChip UG-7232TMWAG03 nebo podrobné specifikace WiseChip UG-7232TMWAG03 nebo jiných LCD WiseChip, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora WiseChip UG-7232TMWAG03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
WiseChip UG-7232TMWAG03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list WiseChip UG-7232TMWAG03 nebo podrobné specifikace WiseChip UG-7232TMWAG03 nebo jiných LCD WiseChip, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora WiseChip UG-7232TMWAG03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "UG-7232TMWAG03"
- WiseChip UG-7232TMWAG03
- Datasheet UG-7232TMWAG03
- Obrázek UG-7232TMWAG03
- Cena UG-7232TMWAG03
- Distributor UG-7232TMWAG03

