Přehled
Specifikace
UG-7232TMWAG02

UG-7232TMWAG02 Základní informace
| panel Model | UG-7232TMWAG02 |
|---|---|
| panel Brand | WiseChip |
| descrition | PM-OLED ,0.48 inch, 72×32 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| UG-7232TMWAG02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
UG-7232TMWAG02 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 72×32 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Hustota pixelů | 163 PPI |
| Poměr stran | 21:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.156×0.156 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.156×0.156 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 11.212×4.972 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 12.46×6.146 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 14.9×11.29 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.21±0.1 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
UG-7232TMWAG02 optické vlastnosti
| Jas | 200 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | Mono(White) () |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.280; Wy:0.320 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
UG-7232TMWAG02 podsvícení System
| Typ lampy | self |
|---|
UG-7232TMWAG02 rozhraní signál
| Kategorie signálů | I²C |
|---|---|
| Třída signálu | I²C |
| Vstupní napětí pro panel | 2.8/12.0V (Typ.)(VDD/VCC) |
| Vstupní proud pro panel | 180/5.5mA (Typ.)(IDD/ICC) |
| Typ rozhraní | FPC |
