UG-2836TLBAG01
| panel Model | UG-2836TLBAG01 |
|---|---|
| panel Brand | Univision |
| descrition | PM-OLED ,1.1 inch, 128×36 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| UG-2836TLBAG01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 26.86×7.54 mm |
| Obrys | 31.4×16.2×1.4 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 2000 : 1 (Min.) |
| Barvy displeje | Mono(Blue) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Built-in SSD1305 |
| Signální rozhraní | 8-bit 6800/8080 parallel, 4-wire SPI, I²C , 25 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/7.5V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Univision UG-2836TLBAG01.
Univision UG-2836TLBAG01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Univision UG-2836TLBAG01 nebo podrobné specifikace Univision UG-2836TLBAG01 nebo jiných LCD Univision, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Univision UG-2836TLBAG01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Univision UG-2836TLBAG01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Univision UG-2836TLBAG01 nebo podrobné specifikace Univision UG-2836TLBAG01 nebo jiných LCD Univision, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Univision UG-2836TLBAG01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "UG-2836TLBAG01"
- Univision UG-2836TLBAG01
- Datasheet UG-2836TLBAG01
- Obrázek UG-2836TLBAG01
- Cena UG-2836TLBAG01
- Distributor UG-2836TLBAG01

