UG-2833ALBAF01
| panel Model | UG-2833ALBAF01 |
|---|---|
| panel Brand | Univision |
| descrition | PM-OLED ,2.2 inch, 128×33 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| UG-2833ALBAF01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 55.02×13.18 mm |
| Obrys | 62.3×22.6×2.2 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | Mono(Blue) (1-bit) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Signální rozhraní | CPU/SPI/I²C , 30 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/12V (Typ.)(VDD/VPP) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Univision UG-2833ALBAF01.
Univision UG-2833ALBAF01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Univision UG-2833ALBAF01 nebo podrobné specifikace Univision UG-2833ALBAF01 nebo jiných LCD Univision, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Univision UG-2833ALBAF01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Univision UG-2833ALBAF01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Univision UG-2833ALBAF01 nebo podrobné specifikace Univision UG-2833ALBAF01 nebo jiných LCD Univision, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Univision UG-2833ALBAF01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "UG-2833ALBAF01"
- Univision UG-2833ALBAF01
- Datasheet UG-2833ALBAF01
- Obrázek UG-2833ALBAF01
- Cena UG-2833ALBAF01
- Distributor UG-2833ALBAF01

