Přehled
Specifikace
UG-2836TLBAG01
UG-2836TLBAG01 Základní informace
| panel Model | UG-2836TLBAG01 |
|---|---|
| panel Brand | Univision |
| descrition | PM-OLED ,1.1 inch, 128×36 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| UG-2836TLBAG01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -30 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 85 °C |
UG-2836TLBAG01 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 128×36 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Hustota pixelů | 121 PPI |
| Poměr stran | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.21×0.21 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.21×0.21 mm (H×V) |
| Hmotnost | 1.21g |
| Aktivní oblast | 26.86×7.54 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 28.86×9.54 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 31.4×16.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.3±0.1 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
UG-2836TLBAG01 optické vlastnosti
| Jas | 120 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| kontrastní poměr | 2000 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | Mono(Blue) () |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Sluneční světlo čitelné | N |
UG-2836TLBAG01 elektronika Feature
| Driver IC | COG Built-in SSD1305 |
|---|---|
| Metoda řízení | Duty: 1/36 |
UG-2836TLBAG01 podsvícení System
| Typ lampy | self |
|---|---|
| Doba životnosti lampy | 10K(Min.) (Hours) |
UG-2836TLBAG01 rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU/SPI/I²C |
|---|---|
| Třída signálu | 8-bit 6800/8080 parallel, 4-wire SPI, I²C |
| Vstupní napětí pro panel | 2.8/7.5V (Typ.)(VDD/VCC) |
| Vstupní proud pro panel | 0.18/8.8mA (Typ.)(IDD/ICC) |
| Typ rozhraní | FPC |
