TS024HAADD02

| panel Model | TS024HAADD02 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TS024HAADD02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 36.72×48.96 mm |
| Obrys | 42.6×59 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K , CIE1931 60% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 4S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CPU/RGB , 36 pins |
| Vstupní napětí | 2.8V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TS024HAADD02.
TIANMA TS024HAADD02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TS024HAADD02 nebo podrobné specifikace TIANMA TS024HAADD02 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TS024HAADD02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS024HAADD02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TS024HAADD02 nebo podrobné specifikace TIANMA TS024HAADD02 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TS024HAADD02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TS024HAADD02"
- TIANMA TS024HAADD02
- Datasheet TS024HAADD02
- Obrázek TS024HAADD02
- Cena TS024HAADD02
- Distributor TS024HAADD02

