TS022HAACD01-00

| panel Model | TS022HAACD01-00 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TS022HAACD01-00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 33.48×44.64 mm |
| Obrys | 39.68×56.29 mm |
| Povrch | Clear |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 3S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 61 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/2.8V (Typ.)(VCC/VCI) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TS022HAACD01-00.
TIANMA TS022HAACD01-00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TS022HAACD01-00 nebo podrobné specifikace TIANMA TS022HAACD01-00 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TS022HAACD01-00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS022HAACD01-00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TS022HAACD01-00 nebo podrobné specifikace TIANMA TS022HAACD01-00 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TS022HAACD01-00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TS022HAACD01-00"
- TIANMA TS022HAACD01-00
- Datasheet TS022HAACD01-00
- Obrázek TS022HAACD01-00
- Cena TS022HAACD01-00
- Distributor TS022HAACD01-00

