TS028HAARB05-00

| panel Model | TS028HAARB05-00 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TS028HAARB05-00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 43.2×57.6 mm |
| Obrys | 52.9×71.7 mm |
| Povrch | Clear, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 55% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/60/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 4S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 61 pins |
| Vstupní napětí | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TS028HAARB05-00.
TIANMA TS028HAARB05-00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TS028HAARB05-00 nebo podrobné specifikace TIANMA TS028HAARB05-00 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TS028HAARB05-00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS028HAARB05-00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TS028HAARB05-00 nebo podrobné specifikace TIANMA TS028HAARB05-00 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TS028HAARB05-00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TS028HAARB05-00"
- TIANMA TS028HAARB05-00
- Datasheet TS028HAARB05-00
- Obrázek TS028HAARB05-00
- Cena TS028HAARB05-00
- Distributor TS028HAARB05-00

