MV240WUM-N30

| panel Model | MV240WUM-N30 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,24 inch, 1920×1200 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| MV240WUM-N30 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 1920(RGB)×1200 , WUXGA |
| Oblast zobrazení | 518.4(W)×324(H) mm |
| Velikost obrysu | 546.4(W)×350(H) mm |
| Jas | 250 cd/m² (Typ.) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Barvy displeje | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Frekvence | 60Hz |
| Hmotnost | TBD |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Otevření obruby | - |
| Povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Zobrazovací mód | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Doba odezvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Typ lampy | WLED , 30K hours , Without Driver |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins , Connector |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií BOE MV240WUM-N30.
BOE MV240WUM-N30 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE MV240WUM-N30 nebo podrobné specifikace BOE MV240WUM-N30 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE MV240WUM-N30 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
BOE MV240WUM-N30 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE MV240WUM-N30 nebo podrobné specifikace BOE MV240WUM-N30 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE MV240WUM-N30 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "MV240WUM-N30"
- BOE MV240WUM-N30
- Datasheet MV240WUM-N30
- Obrázek MV240WUM-N30
- Cena MV240WUM-N30
- Distributor MV240WUM-N30
