MV270QHB-N10

| panel Model | MV270QHB-N10 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 2560×1440 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| MV270QHB-N10 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 596.736×335.664 mm |
| Obrys | 607.9×348.8 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 99% |
| Doba odezvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií BOE MV270QHB-N10.
BOE MV270QHB-N10 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE MV270QHB-N10 nebo podrobné specifikace BOE MV270QHB-N10 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE MV270QHB-N10 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
BOE MV270QHB-N10 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE MV270QHB-N10 nebo podrobné specifikace BOE MV270QHB-N10 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE MV270QHB-N10 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "MV270QHB-N10"
- BOE MV270QHB-N10
- Datasheet MV270QHB-N10
- Obrázek MV270QHB-N10
- Cena MV270QHB-N10
- Distributor MV270QHB-N10

