MV270FHB-N40

| panel Model | MV270FHB-N40 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,27 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| MV270FHB-N40 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní oblast | 597.888(H)×336.312(V) mm |
| Dim. | 607.048(H)×346.642(V) mm |
| Oblast rámu | - |
| Léčba | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminance | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Zobrazit směr | Symmetry |
| Doba odezvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Pracovní režim | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Tloušťka desky | 0.70+0.70 mm |
| Přenos | 5.6% (Typ.) |
| Podpora barvy | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Zdroj světla | No B/L |
| Snímková frekvence | 60Hz |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhraní | 30 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Zdroj napájení | 5.0V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií BOE MV270FHB-N40.
BOE MV270FHB-N40 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE MV270FHB-N40 nebo podrobné specifikace BOE MV270FHB-N40 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE MV270FHB-N40 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
BOE MV270FHB-N40 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE MV270FHB-N40 nebo podrobné specifikace BOE MV270FHB-N40 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE MV270FHB-N40 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "MV270FHB-N40"
- BOE MV270FHB-N40
- Datasheet MV270FHB-N40
- Obrázek MV270FHB-N40
- Cena MV270FHB-N40
- Distributor MV270FHB-N40
