LQ125T1JX03C

| panel Model | LQ125T1JX03C |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,12.5 inch, 2560×1440 |
| Typ panelu | IGZO TFT-LCD |
| LQ125T1JX03C Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 2560(RGB)×1440 , Quad-HD+ |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Oblast zobrazení | 276.48(W)×155.52(H) mm |
| Otevření obruby | - |
| Velikost obrysu | 282.68(W)×168.81(H) ×4.9(D) mm |
| Povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Barvy displeje | 16.7M |
| Typ lampy | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Frekvence | - |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Bent, Depth ≤3.0mm) |
| Signální rozhraní | eDP (4 Lanes) , 40 pins , Connector |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SHARP LQ125T1JX03C.
SHARP LQ125T1JX03C jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ125T1JX03C nebo podrobné specifikace SHARP LQ125T1JX03C nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ125T1JX03C na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ125T1JX03C jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ125T1JX03C nebo podrobné specifikace SHARP LQ125T1JX03C nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ125T1JX03C na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LQ125T1JX03C"
- SHARP LQ125T1JX03C
- Datasheet LQ125T1JX03C
- Obrázek LQ125T1JX03C
- Cena LQ125T1JX03C
- Distributor LQ125T1JX03C
