LQ125D1JW33

| panel Model | LQ125D1JW33 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,12.5 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | IGZO TFT-LCD |
| LQ125D1JW33 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Oblast zobrazení | 276.48(W)×155.52(H) mm |
| Jas | - |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Barvy displeje | 16.2M |
| Frekvence | 60Hz |
| Tvar tvaru | - |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Otevření obruby | - |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Typ lampy | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Signální rozhraní | eDP (4 Lanes) , 40 pins , Connector |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SHARP LQ125D1JW33.
SHARP LQ125D1JW33 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ125D1JW33 nebo podrobné specifikace SHARP LQ125D1JW33 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ125D1JW33 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ125D1JW33 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ125D1JW33 nebo podrobné specifikace SHARP LQ125D1JW33 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ125D1JW33 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LQ125D1JW33"
- SHARP LQ125D1JW33
- Datasheet LQ125D1JW33
- Obrázek LQ125D1JW33
- Cena LQ125D1JW33
- Distributor LQ125D1JW33
