LQ12DX31

| panel Model | LQ12DX31 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ12DX31 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 245.76×184.32 mm |
| Obrys | 275×203.2×8.5 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (2H) |
| kontrastní poměr | 100:1 (Min.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 35/35/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SHARP LQ12DX31.
SHARP LQ12DX31 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ12DX31 nebo podrobné specifikace SHARP LQ12DX31 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ12DX31 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ12DX31 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ12DX31 nebo podrobné specifikace SHARP LQ12DX31 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ12DX31 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LQ12DX31"
- SHARP LQ12DX31
- Datasheet LQ12DX31
- Obrázek LQ12DX31
- Cena LQ12DX31
- Distributor LQ12DX31

