AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R)

| panel Model | AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R) |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R) Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 320×240 (QVGA) |
| Uspořádání | Rectangle |
| Aktivní plocha (mm) | 115.185 × 86.385 (H×V) |
| Obrys (mm) | 173 × 104.7 × 14.5 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | 122.0 × 92.0 (H×V) |
| Léčba | - |
| Luminance | 11 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 5 : 1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 35/35/35/30 (Typ.)(CR≥2) |
| Odezva | 120/140 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Dobrý pohled na | 6 o'clock |
| Pracovní režim | STN, Transmissive |
| Barevná hloubka | Monochrome |
| Podsvícení | 1S6P WLED , No Driver |
| Hmotnost | - |
| Obnovovací frekvence | 70Hz |
| Dotyková obrazovka | 4-wire Resistive Touch |
| Typ signálu | 8-bit 6080/8080 parallel , FPC , 24 pins |
| Napájecí zdroj | 5.0V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -25 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AMPIRE AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R).
AMPIRE AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R) jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R) nebo podrobné specifikace AMPIRE AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R) nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R) na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R) jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R) nebo podrobné specifikace AMPIRE AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R) nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R) na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R)"
- AMPIRE AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R)
- Datasheet AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R)
- Obrázek AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R)
- Cena AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R)
- Distributor AG-320240A4STQW-TZ9H(N)(R)

