AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R)

| panel Model | AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R) |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R) Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 320×240 [QVGA] |
| Konfigurace | Rectangle |
| Aktivní oblast | 115.185(H)×86.385(V) mm |
| Dim. | 160(H)×109(V) ×12.5(D) mm |
| Oblast rámu | 122.0(H)×92.0(V) mm |
| Léčba | - |
| Luminance | 11 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 6:1 (Typ.) (TM) |
| Zobrazit směr | 6 o'clock |
| Doba odezvy | 120/140 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 35/35/35/30 (Typ.)(CR≥10) |
| Pracovní režim | STN, Transmissive |
| Podpora barvy | Monochrome |
| Zdroj světla | WLED [1S6P] , W/O Driver |
| Hmotnost | - |
| Snímková frekvence | 70Hz |
| Dotykový panel | 4-wire Resistive Touch |
| Typ rozhraní | 24 pins 8-bit 6080/8080 parallel , FPC |
| Zdroj napájení | 5.0V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AMPIRE AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R).
AMPIRE AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R) jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R) nebo podrobné specifikace AMPIRE AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R) nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R) na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R) jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R) nebo podrobné specifikace AMPIRE AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R) nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R) na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R)"
- AMPIRE AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R)
- Datasheet AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R)
- Obrázek AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R)
- Cena AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R)
- Distributor AG-320240A4STQW-TX3H(N)(R)

