AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R)

| panel Model | AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R) |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R) Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | STN, Transmissive |
| Aktivní oblast | 115.185×86.385 mm |
| Obrys | 160×109×12.5 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 6:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | Monochrome |
| Doba odezvy | 120/140 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 35/35/30/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 70Hz |
| Typ lampy | 1S6P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | 8-bit 6080/8080 parallel , 24 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AMPIRE AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R).
AMPIRE AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R) jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R) nebo podrobné specifikace AMPIRE AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R) nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R) na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R) jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R) nebo podrobné specifikace AMPIRE AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R) nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R) na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R)"
- AMPIRE AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R)
- Datasheet AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R)
- Obrázek AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R)
- Cena AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R)
- Distributor AG-320240A4STQW-TK6H(N)(R)

