TX51D11VC0CAD

| panel Model | TX51D11VC0CAD |
|---|---|
| panel Brand | KOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,20 inch, 1280×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TX51D11VC0CAD Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 1280(RGB)×768 (WXGA) |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní plocha (mm) | 433.92 × 260.35 (H×V) |
| Obrys (mm) | 475.1 × 302.8 × 34.4 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Léčba | Glare (Haze 0%) |
| Luminance | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Odezva | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Dobrý pohled na | Symmetry |
| Pracovní režim | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Barevná hloubka | 16.7M 73% (CIE1931) |
| Podsvícení | 10 pcs CCFL , No Driver |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 20 pins |
| Napájecí zdroj | 12.0V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 55 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií KOE TX51D11VC0CAD.
KOE TX51D11VC0CAD jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list KOE TX51D11VC0CAD nebo podrobné specifikace KOE TX51D11VC0CAD nebo jiných LCD KOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora KOE TX51D11VC0CAD na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
KOE TX51D11VC0CAD jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list KOE TX51D11VC0CAD nebo podrobné specifikace KOE TX51D11VC0CAD nebo jiných LCD KOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora KOE TX51D11VC0CAD na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TX51D11VC0CAD"
- KOE TX51D11VC0CAD
- Datasheet TX51D11VC0CAD
- Obrázek TX51D11VC0CAD
- Cena TX51D11VC0CAD
- Distributor TX51D11VC0CAD

