TX51D11VC0CAB

| panel Model | TX51D11VC0CAB |
|---|---|
| panel Brand | KOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,20 inch, 1280×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TX51D11VC0CAB Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 1280(RGB)×768 [WXGA] |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní oblast | 433.92(H)×260.35(V) mm |
| Dim. | 475.1(H)×302.8(V) ×34.4(D) mm |
| Oblast rámu | - |
| Léčba | Glare (Haze 0%) |
| Luminance | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) (TM) |
| Zobrazit směr | Symmetry |
| Doba odezvy | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Pracovní režim | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Podpora barvy | 16.7M 73% (CIE1931) |
| Zdroj světla | CCFL [12 pcs] , W/O Driver |
| Hmotnost | 2.50Kgs (Typ.) |
| Snímková frekvence | 60Hz |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhraní | 20 pins LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector |
| Zdroj napájení | 12.0V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií KOE TX51D11VC0CAB.
KOE TX51D11VC0CAB jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list KOE TX51D11VC0CAB nebo podrobné specifikace KOE TX51D11VC0CAB nebo jiných LCD KOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora KOE TX51D11VC0CAB na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
KOE TX51D11VC0CAB jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list KOE TX51D11VC0CAB nebo podrobné specifikace KOE TX51D11VC0CAB nebo jiných LCD KOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora KOE TX51D11VC0CAB na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TX51D11VC0CAB"
- KOE TX51D11VC0CAB
- Datasheet TX51D11VC0CAB
- Obrázek TX51D11VC0CAB
- Cena TX51D11VC0CAB
- Distributor TX51D11VC0CAB

