TM018FDZ04

| panel Model | TM018FDZ04 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM018FDZ04 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 28.032×35.04 mm |
| Obrys | 34.7×46.7×2.7 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 250:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 65K/262K , CIE1931 58% |
| Doba odezvy | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/25/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S2P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CPU , 24 pins |
| Vstupní napětí | 3.0/3.0V (Typ.)(VDDI/VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM018FDZ04.
TIANMA TM018FDZ04 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM018FDZ04 nebo podrobné specifikace TIANMA TM018FDZ04 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM018FDZ04 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM018FDZ04 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM018FDZ04 nebo podrobné specifikace TIANMA TM018FDZ04 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM018FDZ04 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM018FDZ04"
- TIANMA TM018FDZ04
- Datasheet TM018FDZ04
- Obrázek TM018FDZ04
- Cena TM018FDZ04
- Distributor TM018FDZ04

