TM018FDH03

| panel Model | TM018FDH03 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM018FDH03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 28.42×35.52 mm |
| Obrys | 34×47.25 mm |
| Povrch | Clear, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 12/24 (Typ./Max.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 40/40/50/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S2P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CPU , 29 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/1.8V (Typ.)(AVCC/DVCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM018FDH03.
TIANMA TM018FDH03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM018FDH03 nebo podrobné specifikace TIANMA TM018FDH03 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM018FDH03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM018FDH03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM018FDH03 nebo podrobné specifikace TIANMA TM018FDH03 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM018FDH03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM018FDH03"
- TIANMA TM018FDH03
- Datasheet TM018FDH03
- Obrázek TM018FDH03
- Cena TM018FDH03
- Distributor TM018FDH03

