S050BWV62NS

| panel Model | S050BWV62NS |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S050BWV62NS Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Série | S050BWV62NS |
| Klíčová slova Desc. | 5.0" 800*480, With TP, 350nits, 40pins, RGB interface, TFT LCD display panel |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD |
| Panelové složení | LCM |
| Rozlišení | 800×480 |
| Poměr stran | 15:9 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 108 (W) × 64.8 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 120.7 (W) × 75.8 (H) mm |
| Max. Hloubka | 3 mm |
| LC Family | TN |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 350 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 70/70/60/65 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Barvy Částka | 16.2M |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | TTL |
| Rozbočovací kolíky | 40 Pins |
| Dotykový panel | Without |
| Provozní teplota. | -20 ~ 60 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S050BWV62NS.
CDTECH S050BWV62NS jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S050BWV62NS nebo podrobné specifikace CDTECH S050BWV62NS nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S050BWV62NS na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S050BWV62NS jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S050BWV62NS nebo podrobné specifikace CDTECH S050BWV62NS nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S050BWV62NS na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S050BWV62NS"
- CDTECH S050BWV62NS
- Datasheet S050BWV62NS
- Obrázek S050BWV62NS
- Cena S050BWV62NS
- Distributor S050BWV62NS
