S050WQ06

| panel Model | S050WQ06 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S050WQ06 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 110.88×62.83 mm |
| Obrys | 120.7×75.8×3.1 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 15 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 6S2P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S050WQ06.
CDTECH S050WQ06 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S050WQ06 nebo podrobné specifikace CDTECH S050WQ06 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S050WQ06 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S050WQ06 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S050WQ06 nebo podrobné specifikace CDTECH S050WQ06 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S050WQ06 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S050WQ06"
- CDTECH S050WQ06
- Datasheet S050WQ06
- Obrázek S050WQ06
- Cena S050WQ06
- Distributor S050WQ06

