Přehled
Specifikace
S046WV01

S046WV01 Základní informace
| panel Model | S046WV01 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.6 inch, 800×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S046WV01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
| Poznámky | 2/3 cut of 5.0 inch |
S046WV01 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×320 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 188 PPI |
| Poměr stran | 5:2 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 108×43.2 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 110.6×46.0 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 120.7×56.16 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.1±0.2 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
S046WV01 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.326; Wy:0.366 |
| Bílá variace | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
S046WV01 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
S046WV01 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 6S2P |
| Tvar lampy | Array |
| Doba životnosti lampy | 25K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 19.2/19.8V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
S046WV01 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.)(VDD) |
| Vstupní proud pro panel | 7/16mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | FPC |
