S046WV01

| panel Model | S046WV01 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.6 inch, 800×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S046WV01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 108×43.2 mm |
| Obrys | 120.7×56.16×3.3 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 6S2P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S046WV01.
CDTECH S046WV01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S046WV01 nebo podrobné specifikace CDTECH S046WV01 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S046WV01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S046WV01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S046WV01 nebo podrobné specifikace CDTECH S046WV01 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S046WV01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S046WV01"
- CDTECH S046WV01
- Datasheet S046WV01
- Obrázek S046WV01
- Cena S046WV01
- Distributor S046WV01
