S043TWQ68NG

| panel Model | S043TWQ68NG |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S043TWQ68NG Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Série | S043TWQ |
| Klíčová slova Desc. | 4.3inch 480*272, 350nits, 40pins, TTL interface, TFT LCD Module |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Resistive Touch LCD, Capacitive Touch LCD |
| Panelové složení | LCM |
| Rozlišení | 480×272 |
| Poměr stran | 16:9 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 95.04 (W) × 53.86 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 105.5 (W) × 67.2 (H) mm |
| Max. Hloubka | 2.9 mm |
| LC Family | TN |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 350 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 70/70/70/50 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Barvy Částka | 16.7M |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | TTL |
| Rozbočovací kolíky | 40 Pins |
| Dotykový panel | Touch Optional |
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S043TWQ68NG.
CDTECH S043TWQ68NG jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S043TWQ68NG nebo podrobné specifikace CDTECH S043TWQ68NG nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S043TWQ68NG na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S043TWQ68NG jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S043TWQ68NG nebo podrobné specifikace CDTECH S043TWQ68NG nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S043TWQ68NG na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S043TWQ68NG"
- CDTECH S043TWQ68NG
- Datasheet S043TWQ68NG
- Obrázek S043TWQ68NG
- Cena S043TWQ68NG
- Distributor S043TWQ68NG
