S043WQ28H

| panel Model | S043WQ28H |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S043WQ28H Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 95.04×53.856 mm |
| Obrys | 105.5×67.2×3.15 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 10S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S043WQ28H.
CDTECH S043WQ28H jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S043WQ28H nebo podrobné specifikace CDTECH S043WQ28H nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S043WQ28H na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S043WQ28H jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S043WQ28H nebo podrobné specifikace CDTECH S043WQ28H nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S043WQ28H na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S043WQ28H"
- CDTECH S043WQ28H
- Datasheet S043WQ28H
- Obrázek S043WQ28H
- Cena S043WQ28H
- Distributor S043WQ28H

